Chcesz coś kupić? Przeczytaj :)

Cieszę się, że coś Ci się tu spodobało. Ale zanim się zdecydujesz chciałabym żeby kilka spraw było jasne.

To po kolei:

  1. Rękodzieło to nie jest masówka. Każdy z prezentowanych przedmiotów został wykonany ręcznie od projektu do samego końca, dzięki temu KAŻDY jest inny, niepowtarzalny. Ale to oznacza też, że każdemu został poświęcony czas i to całkiem długi - projektowanie, wybór i skompletowanie materiałów, korekta projektu, wykonanie, sfotografowanie, opisanie, umieszczenie w internecie, zapakowanie.
  2. Czasem korzystam z tutoriali zamieszczonych w internecie, ale NIE KOPIUJĘ prac wykonanych przez innych. Nawet w pracach wykorzystujących tutoriale wprowadzam zmiany i własne pomysły, dzięki temu każda praca jest inna i niepowtarzalna.
  3. Korzystam z wielu gotowych elementów a to kosztuje. Jeśli wykorzystuję elementy ze srebra czy innych szlachetnych materiałów (np. jedwab, kryształy czy naturalne kamienie), to cena tych materiałów rzutuje na cenę końcowego wyrobu, tak samo użycie tanich plastikowych koralików czy materiałów recyklingowanych. W opisie pracy podaję informację o materiałach. 
  4. Nie jestem zaprogramowaną maszyną, więc zdarza się że pojawi się jakaś maleńka niedoróbka - uprzedzam o tym w opisie i uwzględniam w wycenie. Prac z większymi niedoróbkami tu nie pokazuję :) 
  5. Nie traktuję rękodzieła jako źródła utrzymania, więc nie zawyżam cen, ale to nie znaczy, że nie płacę podatków - są wliczane w cenę. 


Jeśli mimo wszystko zecydujesz się na zakup, napisz do mnie na maila: zamawiam@imara.egonet.pl